Послуги адвоката при ДТП

Виїзд на місце ДТП

адвокат допоможе клієнту правильно сформулювати пояснення, зафіксує докази, які можуть бути використані в інтересах клієнта (камери, відеореєстратор і т.д.), проконтролює правильність складання схеми ДТП, відбере пояснення свідків та запише їх контакти, проконсультує клієнта про порядок проходження огляду на стан алкогольного або наркотичного сп'яніння.

Участь в слідчих діях

адвокат буде присутній на допиті клієнта в якості свідка, на слідчому експерименті, врученні підозри, допиті клієнта в якості підозрюваного і т.д .: адвокат на допитах захищає права і інтереси клієнта, які можуть бути порушені, а також стежить за тим, щоб з боку слідчого не було навідних запитань, які можуть нашкодити надалі кліенту.

Представлення інтересів клієнта в суді

адвокат знайомиться з обвинувальним актом і в разі невідповідності, подає клопотання про повернення прокурору обвинувального акта на доопрацювання. Адвокат знайомиться з матеріалами справи, вибудовує лінію захисту.

Підготовка і ведення суперечок зі страховими компаніями

Чому потрібно вчасно звернутися до адвоката

Показання будуть не на вашу користь

Слідчий може записати свідчення не на вашу користь. Наприклад, слідчий запише: «наїхав на пішохода», а насправді «наїхав на пішохода на краю проїжджої частини, оскільки пішохід різко вибіг на дорогу» як ви розумієте правові наслідки будуть різні!

Свідків ніхто шукати не буде

Слідчий не буде шукати свідків, які можуть дати свідчення на користь водія. Цим займеться адвокат.

Докази вашої невинуватості не помітять

Докази вашої невинуватості слідство постарається «не помічати», щоб максимально погіршити вашу позицію, в протоколі огляду місця події не вкажуть всіх обставин ДТП.

Суд. мед. експертизу слідчий отримає ту, яка вигідна йому

Адвокат проконтролює, щоб питання судмедексперта для СМЕ були «правильними». Наприклад, у потерпілого в результаті проведення КТ є переломи остистих відростків хребта і перелом лівої тім'яної кістки без зміщення. Попередньо поговоривши з ним, адвокат знає, що раніше потерпілий вже потрапляв в ДТП.

Відповідно, необхідно поставити запитання експерту: якої давності ці переломи. Оскільки від цього буде залежати кваліфікація злочину: легкі, середньої тяжкості чи тяжкі тілесні ушкодження. Слідчий напише питання тільки чи є ці переломи і яка їх тяжкість.

Наші переваги

15 років у професії

Отриманий досвід і напрацьована за довгі роки практика, дають можливість вже на етапі консультації надати кваліфіковані поради для успішного та эфективного вирішення питань і задач клієнта.

Не даємо марних обіцянок

Вся інформація про справу завжди буде об’єктивною. Ми не візьмемося за справу, якщо вона завідомо безнадійна.

Терміновий виїзд 24/7

Ми працюємо цілодобово. У разі необхідності, можемо терміново приїхати на місце події.

Часті питання

Чи варто спілкуватися з потерпілим і допомагати йому?

Однозначно так. Винуватець ДТП зобов'язаний негайно надавати будь-яку матеріальну і моральну допомогу потерпілим в ДТП з його вини, щоб у них не було претензій. Оскільки в подальшому при винесенні судом вироку буде врахована позиція потерпілих: дати винуватцю умовний термін або максимальний реальний.

Також стоятиме питання про задоволення цивільного позову потерпілого на відшкодування моральної та матеріальної шкоди, які можуть досягати розмірів в 1 млн. гривень і вище.

Чи можна отримати умовно у справі про ДТП з летальним результатом?

Так можна. У моїй практиці були випадки ДТП з летальним результатом з обтяжуючими обставинами (водій був в стані алкогольного сп'яніння 3,5 проміле), при цьому клієнт отримав 2 роки умовно. Розповімо при зустрічі.

ДТП з потерпілими це кримінальна відповідальність?

Ні не завжди. Кримінальна відповідальність для винуватця ДТП настає тільки в разі, якщо потерпілий отримав як мінімум середньої тяжкості тілесні ушкодження, а також тяжкі тілесні ушкодження або смерть.

Якщо потерпілий отримав легкі тілесні ушкодження або якщо в результаті ДТП були пошкоджені тільки транспортні засоби, то в такому випадку винуватець може бути притягнутий до адміністративної відповідальності.

Вартість послуг адвоката

Виїзд на місце ДТП з потерпілими
3500 грн.

Входить: виїзд на місце ДТП, допомога адвоката під час першого опитування учасника ДТП, контроль складання схеми ДТП, супровід учасника на місце проведення медичного огляду на стан сп'яніння.

Підготовка і подача в суд позовної заяви на відшкодування матеріального збитку
від 2000 грн.

Входить: консультація адвоката, складання позову на відшкодування шкоди, підготовка і подача адвокатських запитів, подання пакету документів до суду.

Консультація
500 грн.

Входить: консультація по телефону, рекомендації щодо дій і взаємодії з учасниками ДТП і поліцією.

Виїзд на місце ДТП із загиблими
6000 грн.

Входить: виїзд на місце ДТП, допомога адвоката під час першого опитування учасника ДТП, контроль складання схеми ДТП, супровід учасника на місце проведення медичного огляду.

Підготовка документів для страхової компанії на відшкодування матеріальної шкоди
від 2000 грн.

Входить: складання заяви, збір необхідних документів, подача документів до страхової компанії.

Зверніться до адвоката за консультацією

  м. Київ
  вул. Новомостицька 25Б

  Телефон:

  067 569-1-269
  Пн - Пт: 09:00 - 21:00
  Сб - Нд: 09:00 - 21:00

  Свідоцтво адвоката:

  ДП № 2895