Я адвокат у сфері цивільного та кримінального права.

Мій юридичний стаж – 15 років. Представляю інтереси юридичних та фізичних осіб в державних, банківських та комерційних установах, органах виконавчої та судової влади.

Забезпечую правовий супровід діяльності підприємства, а також ділових переговорів. Систематично приймаю участь у семінарах Національної асоціації адвокатів України, що дає мені змогу використовувати теоретичні та практичні знання і навики в роботі.

Основний напрямок моєї діяльності – представництво інтересів клієнта у суді. В своїй роботі аналізую кожну справу з урахуванням останніх змін в діючому законодавстві та судовій практиці. Однією з особливостей моєї роботи є побудова довгострокових відносин з клієнтом, які базуються на принципах конфіденційності інформації, адвокатської етики, взаємної довіри та відповідальності.

Отриманий досвід і напрацьована за довгі роки практика, дають можливість вже на етапі консультації надати кваліфіковані поради для успішного та эфективного вирішення питань і задач клієнта.

Навчався та закінчив у 2006 році Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого де отримав повну вищу юридичну освіту за спеціальністю «Правознавство».

З кінця 2005 року по 08.02.2011 року працював (призначений на посаду) у прокуратурі Дніпровського району м. Києва на посаді помічника прокурора.

  • Здійснював нагляд за додержанням законів під час досудового розслідування та дізнання у слідчому відділі Дніпровського районного управління головного управління МВС України в м. Києві.
  • Підтримував державне обвинувачення в Дніпровському районному суді м. Києва.

Працював у прокуратурі м. Києва на посаді прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні дізнання та досудового слідства прокуратури м. Києва.

  • Здійснював нагляд за додержанням законів відділом прокуратури Шевченківського району м. Києва, який здійснює нагляд за слідчим відділом Шевченківського районного управління головного управління МВС України в м. Києві.

Освіта:
Національний авіаційний університет
Спеціалізація: Правознавство (Господарське право)
Кваліфікація: науковець, юрист
Ступінь: Магістр права (LLM)

м. Київ
вул. Новомостицька 25Б

Телефон:

067 569-1-269
Пн - Пт: 09:00 - 21:00
Сб - Нд: 09:00 - 21:00

Свідоцтво адвоката:

ДП № 2895